Close
Wybierz język
Gdańsk Gdańsk
Ukraina
Kijów
Łotwa
Ryga
Niemcy
Berlin
Białoruś
Mińsk
Czechy
Praga
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Ukraina
Łotwa
Niemcy
Białoruś
Czechy

Jak przeprowadzić pranie tapicerki? Odkryj metody profesjonalistów i odśwież swoje meble

Czy Twoja ulubiona sofa straciła kolor i blask, a Ty nie jesteś w stanie usunąć z niej zabrudzeń? Dowiedz się, jakie są najlepsze metody prania tapicerek!

Dlaczego pranie tapicerki jest tak istotne?

Niezależnie czy miejsce naszego zamieszkania to wielorodzinny dom na wsi, czy mała kawalerka w centrum miasta — sprzątanie to czynność, którą każdy z nas musi wykonywać. Wycieranie kurzy, odkurzanie, mycie podłóg to stały zestaw czynności, którą każdy wykonuje, aby w domu przebywało się przyjemnie i komfortowo. Istotne jest, aby sprzątanie wykonywać z dużą regularnością, gdyż tylko w taki sposób ograniczymy zużywanie się wszelakich powierzchni oraz mebli.

Istnieją jednak czynności, których nie jesteśmy w stanie wykonać bez pomocy z zewnątrz, z powodu braku odpowiednich narzędzi. Taką czynnością jest pranie tapicerki. Pranie tapicerki jest możliwe domowymi metodami, jednak często nie przynosi oczekiwanych efektów. Często bowiem brud i wszelkie rodzaju zarazki zbierają się w głębszych warstwach materiału. Pranie tapicerki poprzez wytarcie powierzchni szmatką, nawet po użyciu mocnego środka może nie przynieść oczekiwanych rezultatów. W takich przypadkach konieczne jest użycie specjalnego odkurzacza piorącego/parowego, który rzadko znajduje się w domowym asortymencie.

Zabrudzenia na tapicerkach i ich wpływ na nasze zdrowie

Tapicerki na wyposażeniu domowym, jak wszystkie elementy w domu, z czasem ulegają niszczeniu. Pranie tapicerki to czynność, która w każdym domu musi być co jakiś czas wykonywana. Po pierwsze utrzymywanie tapicerki w czystości zapewni jej trwałość i dłuższy żywot. Niezależnie czy mówimy o sofie, fotelach czy innych elementach wyposażenia — wszystkie z czasem ulegają zabrudzeniu oraz zniszczeniu, a pranie tapicerki może przywrócić im dawny blask. Kolejnym istotnym elementem jest nasze zdrowie — bardzo często bowiem miejsca obite tapicerką są siedliskiem wielu zarazków i roztoczy, które nie mają dobrego wpływu na nasze zdrowie, a w skrajnych przypadkach mogą prowadzić do chorób skóry. Pranie tapicerki jest zatem czynnością bardzo ważną w każdym domu. Jeśli widzimy, że nasza ulubiona sofa lub fotel straciły swój kolor, prawdopodobnie warto rozważyć zamówienie profesjonalnej ekipy, która wykona pranie tapicerki w sposób dokładny. Czyste i komfortowe mieszkanie jest bowiem kluczem do życiowego sukcesu i dobrego samopoczucia.

Cleanwhale - zamów usługę sprzątania i mycia tapicerek w Twoim domu!

Podsumowując, jeśli mieszkasz w domu i czujesz, że tapicerki na domowych meblach straciły kolor i wymagają szybkiego prania — warto skorzystać z usług profesjonalnej Firmy. Cleanwhale to firma o ugruntowanej pozycji na polskim rynku. Swoje usługi takie jak m.in. pranie tapicerki świadczy na terenie wielu miast w Polsce. Nasza ekipa posiada specjalne odkurzacze piorące, którymi pranie tapicerki wykonywane jest w sposób precyzyjny i skuteczny. W naszej ofercie znajdziesz również wiele innych usług takich jak mycie okien, czyszczenie dywanów, sprzątanie po remoncie i wiele innych. Aby złożyć zamówienie na pranie tapicerki, wystarczy wejść na stronę internetową i wypełnić prosty formularz. Po podaniu najważniejszych informacji takich jak data, miejsce i rodzaj usługi zostaje się przekierowanym do metody płatności. Jest ona możliwa bezpośrednio przy składaniu zamówienia, jak również w dniu wykonania usługi. Jesteśmy firmą godną zaufania, a nasi pracownicy mają wszelkie kwalifikacje i umiejętności w obsłudze wszelakich narzędzi ułatwiających i poprawiających jakość sprzątania. Cleanwhale, zamów usługę już dzisiaj!

Zamów pranie tapicerki z CleanWhale
Oceń ten artykuł
Rate 1
Rate 1
Rate 1
Rate 1
Rate 1
Latest blog posts