Close
Wybierz język
Gdańsk Gdańsk
Ukraina
Kijów
Łotwa
Ryga
Niemcy
Berlin
Białoruś
Mińsk
Czechy
Praga Brno
Słowacja
Bratysława
+48 732 106 588
Godziny pracy Call center: poniedziałek - sobota, 8:00 - 18:00. Po godzinie 18:00 możesz napisać do nas przez komunikator
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Godziny pracy Call center: poniedziałek - sobota, 8:00 - 18:00. Po godzinie 18:00 możesz napisać do nas przez komunikator
Godziny pracy Call center: poniedziałek - sobota, 8:00 - 18:00. Po godzinie 18:00 możesz napisać do nas przez komunikator
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Ukraina
Łotwa
Niemcy
Białoruś
Czechy
Słowacja

Pranie tapicerki profesjonalnym odkurzaczem piorącym — Cleanwhale sprawdź już dzisiaj!

Utrzymanie tapicerowanych mebli w czystości nie musi być już Twoją zmora — dowiedz się, co zrobić, by wyglądały jak nowe, nawet w przypadku uciążliwych plam i zabrudzeń.

Pranie tapicerki meblowej w domu

Pranie tapicerki meblowej jest ważnym elementem utrzymania czystości i higieny w domu. Meble tapicerowane to nie tylko sofy i fotele, ale również niektóre krzesła i narożniki, a ich ponadczasowość sprawiła, że są obecne niemal w każdym mieszkaniu. Mniej lub częściej używane, po jakimś czasie brudzą się i wymagają gruntownego odświeżenia. Podstawową zasadą pielęgnacji tapicerek jest ich regularne odkurzanie podczas domowych porządków, jednak co jakiś czas warto przeprowadzić gruntowne pranie tapicerki meblowej. Również w przypadku powstania plam (najczęściej jest to rozlanie napojów), konieczne jest natychmiastowe pranie tapicerki meblowej, ponieważ zaschnięte zabrudzenia trudniej potem usunąć.

Pranie tapicerki meblowej - co należy wiedzieć?

Dokładne odkurzanie to podstawowa czynność, jaką należy wykonać przed przystąpieniem do prania tapicerki meblowej. Należy także pozbyć się wszelkich zabrudzeń, które da się usunąć mechanicznie, jednak z zachowaniem szczególnej ostrożności, aby nie uszkodzić materiału. Pranie tapicerki meblowej będzie także zależeć od rodzaju tkaniny, dlatego zaleca się spojrzeć na informacje producenta na temat postępowania z produktem. Jeżeli tapicerka jest przeznaczona wyłącznie do prania suchego, należy skorzystać z prania metodą chemiczną, która zużywa jedynie minimalne ilości wody do czyszczenia.

Istnieją również specjalne preparaty do prania tapicerki meblowej, które można zastosować do czyszczenia na miejscu. Często tego typu preparaty są aplikowane na tapicerkę przy pomocy specjalnego urządzenia, które rozprowadza preparat i pomaga go wcierać w tkaninę. Następnie brud jest odessany przy pomocy odkurzacza z funkcją ssania. Ważne jest, aby pamiętać, że tapicerka może potrzebować kilku godzin, aby całkowicie wyschnąć, dlatego pranie tapicerki meblowej/ trzeba przeprowadzać najlepiej w ciepłe, słoneczne dni.

Sprawdź, ile kosztuje pranie tapicerki meblowej Gdańsk

Pranie tapicerki meblowej — cena może się różnić w zależności od wielu czynników, takich jak rozmiar mebla, rodzaj tkaniny, stopień zabrudzenia oraz lokalizacja. Warto zapoznać się serwisem sprzątającym, jaki oferuje firma Cleanwhale — od zasadniczego sprzątania do zadań specjalnych, w tym pranie tapicerki meblowej metodą na sucho. Firma sprzątająca działa od wielu lat na terenie kilku miast w Polsce i zapewnia dojazd do klienta w wyznaczonym terminie.

Wykwalifikowani pracownicy odznaczają się punktualnością i rzetelnością, dzięki czemu masz gwarancję, że pranie tapicerki meblowej zostanie wykonane sprawnie i skutecznie. Na stronie internetowej możesz zapoznać się z szeregiem oferowanych usług sprzątających, a po wybraniu terminu i rodzaju serwisu, przejdziesz do podsumowania kosztów — płatności również można dokonać elektronicznie. Z reguły koszt czyszczenia tapicerki zależy od jej wymiarów i jest obliczony na podstawie zaznaczonych parametrów i zawiera już koszty potrzebnych narzędzi oraz dojazdu do klienta. Sprawdź i przekonaj się sam, jakie to proste!

Zamówić pranie tapicerki meblowej
Oceń ten artykuł
Rate 1
Rate 1
Rate 1
Rate 1
Rate 1
Latest blog posts