Close
Wybierz język
Gdańsk Gdańsk
Ukraina
Kijów
Łotwa
Ryga
Niemcy
Berlin
Białoruś
Mińsk
Czechy
Praga
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Ukraina
Łotwa
Niemcy
Białoruś
Czechy

Kompetentna firma sprzątająca cennik ustala zgodnie z oczekiwaniami klientów - poznaj CleanWhale

Ile kosztuje sprzątanie mieszkania?

Wybierz częstotliwość sprzątania, aby zobaczyć cenę z uwzględnieniem zniżki
-20%
Raz w tygodniu
-15%
Raz na dwa tygodnie
-10%
Raz w miesiącu
Jednorazowe sprzątanie

Firma sprzątająca — cennik sprzątania domów i mieszkań

Każda firma sprzątająca stawia na własny cennik. Poszukując atrakcyjnych ofert, warto mieć na uwadze ofertę Clean Whale. W tym wypadku firma sprzątająca cennik jest najważniejszą kwestią dla klientów. Poszukujemy nie tylko fachowej ekipy sprzątającej, lecz także przystępnego zakresu cenowego. Faktem jest, że cennik usług nie nadwyręży znacząco naszego budżetu domowego lub firmowego. Jak znaleźć cennik firm sprzątających? W przypadku CleanWhale Wchodzimy na stronę firmy, a następnie wybieramy daną usługę. Po wejściu na ofertę widzimy dokładnie, ile będzie nas kosztować sprzątanie. Przykładowo za posprzątanie mieszkania z 1 pokojem, kuchnią i 1 łazienką zapłacimy 149,90 złotych. Za posprzątanie domu z takimi pomieszczeniami płacimy z kolei 179,88 złotych. Przybliżony czas pracy ekipy wynosi w tej sytuacji zazwyczaj 3 godziny. Pamiętajmy o tym, że od nas zależy, jakie usługi wybierzemy.

Firma sprzątająca — cennik sprzątania po remoncie

Jak wygląda firma sprzątająca cennik sprzątania po remoncie? W tym wypadku także możemy liczyć na atrakcyjną ofertę. Jak wiadomo, prace remontowe generują ogromny bałagan i nieład. Samodzielnie nie zawsze wiemy, jak się zabrać za dokładne wysprzątanie otoczenia. Z pomocą przychodzi Clean Whale. Ile zapłacimy za posprzątanie wnętrza po remoncie? Cennik firm sprzątających jest łatwo dostępny dla każdego odbiorcy. Za wysprzątanie mieszkania 50m2 zapłacimy 300 złotych. Analogicznie, im większy metraż, tym większa cena usługi. Natomiast za umycie każdego okna klienci zapłacą 45 złotych.

Prace remontowe bywają żmudne i czasochłonne. Na końcu pozostajemy z bałaganem, który trzeba jak najszybciej usunąć. Postawmy na firmę sprzątającą Clean Whale, która zapewnia przystępne ceny i bardzo dobrą jakość usług. W efekcie można spać spokojnie i nie trzeba martwić się o samodzielne sprzątanie. Nie zawsze mamy na to czas i ochotę, dlatego chętnie stawiamy na pomoc profesjonalistów. Takie osoby doskonale wiedzą, jakie narzędzia i środki czyszczące są niezbędne podczas sprzątania po remoncie. Przed wyborem usług, warto przejrzeć firma sprzątająca cennik usług.

Firma sprzątająca — cennik sprzątania biur

Sprzątanie biur jest zazwyczaj zlecane profesjonalnej firmie sprzątającej. Firma sprzątająca Gdynia — cennik daje przydatne informacje o tym, ile kosztuje posprzątanie biura. Minimalne zamówienie dla biura to 166,05 złotych. Za każdy metr kwadratowy płacimy zatem 1,60 złotych. W porównaniu do innych ofert propozycja od CleanWhale jest niezwykle kusząca. Cennik firm sprzątających wiąże się z wieloma kwestiami, które są zależne od potrzeb klienta. Poza pakietem podstawowym można także wybrać opcje uzupełniające. Obejmują one pranie krzeseł biurowych, dywanów, foteli itp. Pamiętajmy o tym, że trzeba regularnie dbać o tapicerowane meble. Dzięki temu dotrzemy do głębokich warstw materiału i pozbędziemy się starych zabrudzeń. Ekipa sprzątająca w tym celu stosuje odpowiedni sprzęt i środki czyszczące najwyższej jakości. Nawet największe zabrudzenia nie są problemem dla profesjonalnej firmy sprzątającej Clean Whale.

Renovation

Cena sprzątania po remoncie

Efektywne i szybkie zakończenie remontu w Twoim mieszkaniu
  • Całkowite końcowe sprzątanie po budowie lub remoncie
  • Wracasz do czystego mieszkania, w którym można żyć
  • Nasze ceny są stałe
  • Skończymy sprzątać w ciągu jednego dnia
  • Możesz opłacić usługę kartą lub gotówką
  • Mamy profesjonalny sprzęt, niezbędne narzędzia i doświadczony zespół
Mycie okien po remoncie

Mycie okien po remoncie

50.00 zł
Powierzchnia

Powierzchnia, m2

6.00 zł /m2
Ceny za mycie okien

Ceny za mycie okien

Mycie okien składa się z mycia szyb z obu stron, ramy, parapetu. Nasze ceny są stałe i od razu wiesz, jaka jest ostateczna kwota. Możesz opłacić mycie okien kartą lub gotówką.
Sprzątanie balkonu

Sprzątanie balkonu

25.00 zł
Mycie okna

Mycie okna

35.00 zł

Zapewnimy zniżki dla współpracowników

Programy bonusowe

* Więcej informacji o bonusach uzyskasz u menadżerów swojej firmy

Jeżeli Twoja firma chce zostać partnerem i dostać bonusy dla pracowników, wypełnij poniższy formularz i nasz menadżer się z Tobą skontaktuje