Close
Wybierz język
Gdańsk Gdańsk
Czechy
Praga Brno
Ukraina
Kijów
Łotwa
Ryga
Białoruś
Mińsk
Słowacja
Bratysława
Stany Zjednoczone
Nowy Jork
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Czechy
Ukraina
Łotwa
Białoruś
Słowacja
Stany Zjednoczone

W CleanWhale opinie są dla nas niezwykle ważne - poznaj tysiące zadowolonych klientów

Google
Średnia ocena w Google
4.6

Opinie naszych klientów

Irina
Star Star Star Star Star
Wielkie dzięki dla firmy Clean Kit za doskonałą obsługę. Wracasz do domu - i po prostu niesamowite piękno i czystość.
Dzmitry
Star Star Star Star Star
Mieszkanie wyspratane ekspresowo. Bardzo szybko i dokladnie. Polecam te firme z czystym sumieniem! Na pewno jeszcze skorzystam
Anna
Star Star Star Star Star
Wszystko w porządku. Mam kilka drobnych uwag, ale kwestia dogadania i uzgodnienia oczekiwań, więc ogólnie sprzątanie oceniam pozytywnie.
Przemek
Star Star Star Star Star
Niesamowicie mila Pani bardzo sprawnie ogarnela cale mieszkanie. Wszystko bardzo profesjonalnie i na poziomie. Jestem niesamowicie wdzieczny i bardzo dziekuje za pomoc;)
Maja
Star Star Star Star Star
Sprzątaczka przyszła punktualnie, bardzo dobrze wyczyściła toaletę, kuchnię i wszystkie pokoje. Bardzo zadbana dziewczyna. Polecam tę firmę!
Agnieszka
Star Star Star Star Star
Bardzo efektywny proces. Zamowilam usługę wieczorem na kolejny dzień. Mieszkanie pieknie posprzątane. Polecam serdecznie.
Anna
Star Star Star Star Star
jestem zadowolona ze sprzatania. punktualność, szybkość pracy, ładny zapach detergentów. wykonawca uprzejmy. dziękuję.
Monika
Star Star Star Star Star
Dwie, młodziutkie, zadbane dziewczyny - sumienne, dobrze wykonujące swoją pracę. Jestem bardzo zadowolona z pomocy przy myciu okien, podłóg i łazienek po remoncie w dużym domu. Z chęcią skorzystam z pomocy powtórnie. Gorąco polecam innym :-)
Zostaw opinię w Google
Bez robotów i automatycznych odpowiedzi - zadaj pytanie i otrzymaj szybką odpowiedź od człowieka

Dlaczego warto wybrać Cleanwhale - opinie od naszych klientów

Poszukując firmy sprzątającej w Gdańsku i opinii, które będą pozytywne, warto skorzystać z usług firmy Cleanwhale. Nasza firma uzyskała już ponad 100 pozytywnych opinii od zadowolonych klientów. Osoby, które miały okazję skorzystać z oferty Cleanwhale wielokrotnie zwracają w opiniach uwagę na to, że praca została wykonana profesjonalnie, bardzo dokładnie i solidnie, a przede wszystkim punktualnie i z należytą precyzją. Klienci niezwykle doceniają także szybkość wykonania pracy przez naszych pracowników i możliwość zamówienia dodatkowej bądź specjalnej usługi (jak sprzątanie po remoncie). Dla zespołu fachowców Cleanwhale opinie od klientów są niezwykle istotne, stanowią najrzetelniejsze potwierdzenie tego, że nasza firma jest godna zaufania, a wykonywane usługi są na najwyższym poziomie i dlatego właśnie warto wybrać Cleanwhale spośród innych ofert firm sprzątających. Szereg pozytywnych opinii wskazuje, że potrzeby klienta oraz jego satysfakcja są dla nas bardzo ważne. Świadczą o tym także pozostawione w opiniach zapewnienia, że klienci są w 100% zadowoleni z usługi oraz informacje o wielokrotnym korzystaniu z usług naszej firmy czy też gwarancje ponownego skorzystania z oferty Cleanwhale.

Cleanwhale - opinie na temat serwisu do zamawiania

Cleanwhale jako firma sprzątająca otrzymuje opinie od wysoce zadowolonych klientów, którzy doceniają prostotę oraz szybkość samego składania zamówienia. Klienci zgodnie przyznają, że złożenie zamówienia to bardzo wygodny, bezproblemowy proces. Oceniają, że nasz serwis do zamawiania usług jest niezwykle przejrzysty i łatwo się z niego korzysta. Atutem podkreślanym w opiniach jest także dostosowanie strony do międzynarodowych klientów. Na temat serwisu do zamawiania na stronie Cleanwhale opinie pojawiające się są bardzo pozytywne. Klienci cenią sobie wygodny panel rezerwacyjny, możliwość szybkiego wyliczenia kosztu usługi, wyszczególnienia, z czego składa się usługa, edycji złożonego zamówienia i skorzystania z kalendarza pozwalającego na dostosowanie terminu wizyty.

Cleanwhale - opinie na temat ceny oraz jakości usług

Klienci zostawiają Cleanwhale opinie bardzo dobre ze względu, jak sami przyznają, na wysoką jakość świadczonych usług oraz konkurencyjne ceny. Wiele osób zwraca uwagę na profesjonalne podejście pracowników naszej firmy do sprzątania, że czynności wykonywane są na najwyższym poziomie i bez opóźnień. Doceniane jest także posiadanie własnego sprzętu i używanie ładnie pachnących, ekologicznych środków. Usatysfakcjonowani klienci mówią także o „zdumiewających efektach czyszczenia”, „nieprawdopodobnej punktualności” i miłym, uprzejmym uosobieniu fachowców z Cleanwhale. Jako firma sprzątająca Gdańsk opinie poświęcone są także cenom usług. Osoby korzystające z oferty Cleanwhale przyznają, że ceny są bardzo rozsądne i przystępne, a dużym atutem jest bardzo przejrzysty cennik oraz możliwość płatności kartą. Klienci wskazują w opiniach na duże rabaty oraz programy zniżkowe, które ich zdaniem stanowią duży plus naszej firmy