Close
Wybierz język
Gdańsk Gdańsk
Czechy
Praga Brno
Ukraina
Kijów
Łotwa
Ryga
Białoruś
Mińsk
Słowacja
Bratysława
Stany Zjednoczone
Nowy Jork
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Czechy
Ukraina
Łotwa
Białoruś
Słowacja
Stany Zjednoczone

Jesteśmy firmą sprzątającą i naszym celem jest — uprościć Ci życie

Firma sprzątająca Gdańsk – poznaj ofertę od Cleanwhale

Zadbany dom zapewnia poczucie komfortu i sprawia, że jest to miejsce, do którego chcemy wracać i w nim przebywać. Nic nie cieszy tak bardzo, jak powrót po pracy do czystego mieszkania, bez śladu bałaganu pozostawionego w pośpiechu przed wyjściem. Sytuacja ta nie pozostaje jednak w sferze marzeń, ponieważ firma sprzątająca może przeprowadzać regularne sprzątanie Twojego domu w czasie, kiedy Ty jesteś w pracy, a regularnie sprzątany dom będzie łatwiejszy do utrzymania porządku na co dzień. Trend zamawiania serwisu sprzątającego staje się coraz bardziej popularny, zwłaszcza w dużych miastahc, co sprawia, że również koszt usługi nie jest wygórowany. Jedną z dobrze działających firm na polskim rynku jest Clean Whale, która działa już w kilku miastach i cieszy się dużym zaufaniem wśród klientów. Przede wszystkim pracownicy Clean Whale to osoby doświadczone i rzetelne, którym można powierzyć wszelkie obowiązki, bez obawy o bezpieczeństwo naszych prywatnych rzeczy.

Cleanwhale – zalety postawienia na profesjonalną ekipę sprzątającą

Zatrudniając profesjonalną firmę sprzątającą do wykonania niektórych (lub wszystkich) obowiązków domowych, zaoszczędzisz swój czas, który możesz spożytkować na odpoczynek lub spotkania z rodziną lub znajomymi. Często brakuje nam doby przy obecnym pędzie życia, przy pracy i zajęciach dodatkowych lub zajmowaniem się dziećmi. Firma sprzątająca doskonale wie, jak wykonywać rozmaite czynności w sprawny i skuteczny sposób z zastosowaniem odpowiednich narzędzi, zdejmując z Ciebie dodatkowy ciężar. Co ważne, w zakres podstawowego sprzątania od firmy CleanWhale wchodzi odkurzanie, mycie podłóg, ścieranie kurzu z mebli, czyszczenie armatury kuchennej i łazienkowej, frontów szafek, ale również szereg serwisów specjalnych. Między innymi, specjaliści Clean Whale wykonują mycie okien, czyszczenie piekarnika czy lodówki, prasowanie, jak również pranie tapicerek dywanów, kanap czy materacy.

Firma sprzątająca Cleanwhale – jak dokonać zamówienia?

Jeśli już zdołaliśmy Cię przekonać do zatrudnienia profesjonalnej ekipy sprzątającej, warto zapoznać się z najlepszymi ofertami na rynku, dostępnymi w Twojej okolicy. Praktycznie każda firma sprzątająca posiada własną stronę internetową, na której prezentuje swoje usługi wraz z ich wyceną. Firma Clean Whale pozwala klientom na wybór usługi i opłacenie za pomocą formularza na stronie, dzięki czemu cały proces zamówienia jest błyskawiczny i prosty. Interfejs strony internetowej Clean Whale jest wyjątkowo przejrzysty, co ułatwia przeglądanie i wybieranie spośród wielu usług, jak również umożliwia dobrania serwisów dodatkowych i wybór odpowiedniego dla nas terminu sprzątania. Po zaznaczeniu wszystkich opcji przechodzimy do podsumowania zamówienia, dzięki czemu nie musimy obawiać się ukrytych kosztów. Firma sprzątająca Clean Whale poleca się również do sprzątania po remontach lub do dbania o porządek w powierzchniach biurowych, zapewniając ze swojej strony potrzebny sprzęt i środki czystości.

Stałe i przejrzyste ceny

Stałe i przejrzyste ceny

Od razu widzisz ostateczną cenę zamówienia. Wszystkie ceny sprzątania i usług dodatkowych są przedstawione na stronie
Szybkie i wygodne składanie zamówienia

Szybkie i wygodne składanie zamówienia

Zamówić sprzątanie lub czyszczenie chemiczne można w ciągu jednej minuty. Wskaż ilość pokoi i opcje dodatkowe, wybierz datę i godzinę
Płatność gotówką lub kartą

Płatność gotówką lub kartą

Płatność zawsze po zakończonej usłudze
Doświadczony zespół

Doświadczony zespół

Działamy od 2016 roku. Wszyscy nasi wykonawcy przechodzą rekrutację i szkolenie
Doświadczony zespół

Posprzątane idealnie lub bezpłatnie

Jeżeli nie spodoba Ci się wykonanie, zrobimy to bezpłatnie
Doświadczony zespół

Regulamin

Zawsze pracujemy na umowach i wszelkich innych niezbędnych dokumentach
Doświadczony zespół

Punktualność i odpowiedzialność

Nasi wykonawcy przyjeżdżają na czas i traktują swoją pracę odpowiedzialnie
Doświadczony zespół

Zamówienie sprzątania tego samego dnia i dostawa kluczy

Możemy przyjechać do Ciebie już 2 godziny po złożeniu zamówienia
Doświadczony zespół

Karty podarunkowe

Opłać online kartę podarunkową i w tej samej chwili dostaniesz ją na maila
Doświadczony zespół

Program bonusowy

Mamy zniżki zniżki za regularne sprzątanie i bonusy za zaproszenie znajomych
3000 satisfied customers every month

Ponad 3000 zadowolonych klientów miesięcznie

Złóż pierwsze zamówienie
Złóż pierwsze zamówienie

Promokod start - zniżka 15%