Close
Wybierz język
Gdańsk Gdańsk
Czechy
Praga Brno
Ukraina
Kijów
Łotwa
Ryga
Białoruś
Mińsk
Słowacja
Bratysława
Stany Zjednoczone
Nowy Jork
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Czechy
Ukraina
Łotwa
Białoruś
Słowacja
Stany Zjednoczone
Mycie piekarnika

Mycie piekarnika

U nas za tę usługę zapłacisz
od 32.00 zł
Mycie piekarnika

Czyszczenie piekarnika z przypalonego brudu

Jesteśmy firmą, która zajmuje się kompleksowym sprzątaniem przestrzeni prywatnych, biur oraz lokali. W tym miejscu pragniemy przedstawić jedną z naszych najpopularniejszych usług - czyszczenie piekarnika. Podczas codziennego gotowania i pieczenia bardzo często dochodzi do zabrudzenia wszelkich szczelin w urządzeniu. Niemałym wyzwaniem jest dotarcie do każdej z nich oraz dokładne wyczyszczenie wszystkich elementów. Długotrwałe zabrudzenia mogą bowiem pogorszyć pracę piekarka, a nawet spowodować konieczność wymiany na nowe urządzenie. To, na co zwracamy szczególną uwagę podczas czyszczenia to przede wszystkim technika. Tłuste i gęste substancje w żadnym wypadku nie mogą dostać się do elementów grzewczych, wentylatorów oraz przewodów. Elementy te stanowią kluczowy komponent do prawidłowego działania urządzenia. W naszej ofercie znajduje się zarówno czyszczenie piekarnika tabletkami do zmywarki, jak i czyszczenie piekarnika sodą oraz specjalnie dedykowanymi środkami.

Czy sprawdza się czyszczenie piekarnika tabletkami do zmywarki?

Nasi profesjonaliści, widząc Twój piekarnik, z łatwością dobiorą metodę czyszczenia. Jedną z nich jest czyszczenie piekarnika tabletkami do zmywarki. Jest ona szybka i skuteczna. Tabletka poddana gorącej temperaturze nie osadza się na ściankach piekarnika, a para wodna wytwarzana przez podgrzanie urządzenia dodatkowo rozmiękcza wszelkie zabrudzenia. Substancje, z których składają się tabletki do zmywarek, doskonale radzą sobie z pozostałościami po jedzeniu, a także z uporczywym tłuszczem. Nasza firma zajmuje się nie tylko czyszczeniem szyby piekarnika, ale też usuwaniem brudu z blach, które się w nim znajdują. Nie straszne nam również sprzątanie innych elementów kuchennych — lodówki, kuchenki, szafek, płytek, okapu, zlewu, mikrofali czy zmywarki. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nie każdy jest miłośnikiem sprzątania. Właśnie dlatego firma sprzątająca może przyjść z pomocą!

Czyszczenie szyby piekarnika — jakich środków używać

Środki, których używamy to przede wszystkim specjalne płyny przeznaczone do usuwania ciężkich zabrudzeń. Poza tym czyścimy piekarnik wspomnianymi tabletkami do zmywarki oraz niekiedy sodą. Wszystko w zależności od tego, czego wymaga urządzenie. Czyszczenie piekarnika sodą oraz wodą to od lat wykorzystywany do czyszczenia wielu powierzchni sposób. To, co cechuje składniki to właściwości odkażające oraz oczyszczające. Wiele osób tworzy z nich domowe preparaty, które świetnie radzą sobie nawet z najsilniejszymi zabrudzeniami. Niewiele osób wie jednak, jak taki preparat wykonać. Jako profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem umiemy doskonale dopasować proporcje substancji w taki sposób, aby usunęły one niechciane zanieczyszczenia. Czyszczenie piekarnika za pomocą sody ma wiele zalet. Składniki te nie przenikają do potraw oraz są w pełni bezpieczne — zarówno dla środowiska, jak i domowników. Wykazują również niezwykłą skuteczność. Soda z wodą bardzo szybko rozpuszcza brud na szybie piekarnika oraz w jego wnętrzu. Doskonale sprawdza się także podczas mycia blach