Close
Wybierz język
Gdańsk Gdańsk
Czechy
Praga Brno
Ukraina
Kijów
Łotwa
Ryga
Białoruś
Mińsk
Słowacja
Bratysława
Stany Zjednoczone
Nowy Jork
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Czechy
Ukraina
Łotwa
Białoruś
Słowacja
Stany Zjednoczone
Pranie dywanów

Pranie dywanów

U nas za tę usługę zapłacisz
od 8.00 zł /m2
Pranie dywanów

Czy opłaca się prać dywan?

Sprzątanie domu bywa czynnością męczącą. Musimy jednak wykonywać ją regularnie, by nasz dom lub mieszkanie było czyste, a każdy domownik czerpał przyjemność z przebywania w nim. Wycieranie kurzy, odkurzanie, czy mycie podłóg to tylko niektóre z elementów cotygodniowej rutyny, jaką każdy z nas wykonuje. W większości przypadków pomoc z zewnątrz nie jest wtedy potrzebna, jednak nie wszystkie czynności jesteśmy w stanie wykonać samemu w sposób dokładny. Pranie dywanów należy do jednej z tych czynności. Dokładne pranie dywanów domowymi metodami, bez użycia odkurzacza piorącego jest bardzo czasochłonne i wymaga ręcznego użycia szczotki, by pozbyć się drobinek kurzu, które wbiły się w głąb dywanu. Użycia odkurzacza piorącego jest zatem zdecydowanie prostsze i zdecydowanie szybsze niż wykonanie tego manualnie. Pranie dywanów specjalnym odkurzaczem piorącym to jedna z usług firmy Cleanwhale. Nie chcesz marnować czasu na samodzielne pozbywanie się brudu ze wszystkich domowych dywanów? Zamów ekipę Cleanwhale już dziś.

Ile trwa pranie dywanów?

Niezależnie czy mieszkamy w małym mieszkaniu w środku miasta, czy ogromnym domu na wsi — dywany od zawsze stanowiły ważny element wyposażenia każdego pokoju. Zapewniają ciepło, ocieplają atmosferę wielu domowych pomieszczeń, a także poprawiają akustykę pomieszczenia. Jest to zatem bardzo ważne, aby element, który pełni tak wiele funkcji, utrzymać w nienagannej czystości. Pranie dywanów domowymi metodami może być czasochłonne. Ile trwa pranie dywanów? Według statystyk — dokładne pranie dywanów o wymiarach 2 × 3 metry zajmuje około godziny. Trzeba mieć zatem świadomość, że gdy w naszym domu znajduje więcej niż jeden dywan, to dokładny proces czyszczenia może zająć wiele godzin. Odkurzacz piorący może uporać się z tego rodzaju zabrudzeniami zdecydowanie szybciej. Dlatego, gdy stajemy przed dylematem prania domowych dywanów, warto zastanowić się nad zamówieniem profesjonalnej pomocy w postaci ekipy sprzątającej dywany.

Pranie dywanów — zamów już dziś!

Posiadasz w domu wiele brudnych dywanów, które wymagają czyszczenia? Nie czerpiesz przyjemności z przebywania w swoim mieszkaniu, a brudne dywany są nieprzyjemne w dotyku? Nie masz wystarczającej ilości czasu, by wyprać dywany samodzielnie? Twoje mieszkanie kurzy się bardzo szybko, a ty nie wiesz dlaczego? Zamów usługę pranie dywanów już dzisiaj! Pranie dywanów odkurzaczem piorącym z pewnością sprawi, że przebywanie w Twoim mieszkaniu będzie znacznie przyjemniejsze. Dzięki naszym usługom zaoszczędzisz naprawdę wiele godzin, które przeznaczyć będziesz mógł na inne czynności. Nasza ekipa posiada profesjonalny sprzęt, który dostosowany jest do każdego rodzaju materiałów, z jakich wykonane są dywany. Jesteśmy firmą godną zaufania, będącą pionierem na polskim rynku. Wszelkie formalności załatwiane są przez naszą stronę internetową — wystarczy uzupełnić prosty formularz, a nasza ekipa wykona pranie dywanów w Twoim domu w dogodnym dla Ciebie czasie i miejscu. Zamów już dziś i ciesz się czystymi dywanami w całym domu.