Close
Wybierz język
Gdańsk Gdańsk
Czechy
Praga Brno
Ukraina
Kijów
Łotwa
Ryga
Białoruś
Mińsk
Słowacja
Bratysława
Stany Zjednoczone
Nowy Jork
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Czechy
Ukraina
Łotwa
Białoruś
Słowacja
Stany Zjednoczone

Usługa sprzątania - cennik w CleanWhale z pewnością zachęci Cię do współpracy

Usługa sprzątania - cennik ogólny

Jeśli pragniesz zaoszczędzić sobie czasu, stresu i cieszyć się komfortem czystego mieszkania to oferta CleanWhale jest stworzona wprost dla Ciebie. Cennik usług sprzątających obejmuje w swojej ofercie wiele prac. Sprzątamy mieszkania, jak również domy oraz przestrzenie biurowe. Myjemy okna i posprzątamy kuchnie. Czyścimy również dywany, meble (kanapy, fotele, krzesła) i tapicerkę na przykład wózka dziecięcego. Oferujemy nawet gruntowne sprzątanie po remoncie, które jest zazwyczaj bardzo czasochłonne i uciążliwe dla właścicieli. Dysponujemy też pakietem dodatkowych usług, które można domówić do podstawowego zestawu lub wybrać jako usługę indywidualną.

Usługa sprzątania - cennik ogólny

Do takich usług dodatkowych może należeć posprzątanie wybranego pokoju, sprzątanie wnętrza szafek kuchennych, piekarnika, prasowanie, naprawy mebli, pranie bądź czyszczenie auta. Dodatkowy cennik usług sprzątających waha się od 6zł do 650zł. Korzystamy z certyfikowanego sprzętu i z własnych renomowanych środków chemicznych, które są bezpieczne, zapewniają bezwzględną czystość, świeżość i trwałość czyszczonych powierzchni. Przy częstszej współpracy udzielamy rabatów.

Usługa sprzątania Cennik - wycena sprzątania mieszkań

Standardowe sprzątanie, po imprezie, świętach, nie ma dla nas żadnego problemu. Oferujemy usługi jednorazowe lub w stałej współpracy. Cennik usług sprzątających kawalerki (1 pokój, kuchnia/aneks kuchenny, łazienka, przedpokój) to koszt około 140zł do 180zł. Standardowe mieszkanie 3 pokojowe z jedną łazienką i kuchnią to koszt około 210zł. Usługa sprzątania cennik mieszkania (5 pokoi, kuchnia, łazienka) to kwota około 270zł. Cennik usług sprzątających podany powyżej dotyczy jednorazowego sprzątania mieszkania. Istnieje możliwość zamówienia częstszego posprzątania z rabatem. Raz w miesiącu jest to upust 10%, raz na dwa tygodnie 15%, a dwa razy w miesiącu 20%. Cennik usług sprzątających dwa razy w miesiącu jest najczęściej wybieraną opcją naszych klientów.

Usługi sprzątania Cennik - pranie dywanów i mebli

Dywany i meble należą do najczęściej brudzących się akcesoriów wyposażenia naszych przytulnych mieszkań. Wiedzą o tym zwłaszcza rodzice maluchów oraz właściciele zwierząt. Wyczyszczenie tapicerki mebli czy dywanów jest wówczas konieczne częściej niż zwykle. Nawet przy normalnym użytkowaniu warto co jakiś czas odświeżać dywany i tapicerkę mebli, gdyż gromadzi się na nich kurz, roztocza i inne alergeny szkodliwe dla zdrowia. Używamy środków i profesjonalnych urządzeń, które skutecznie i na dłużej pozwolą cieszyć się czystością i świeżością. Cennik usług sprzątających obejmuje pranie kanap, narożników, foteli, krzeseł, wykładzin, dywanów, materacy i wózków dziecięcych. Usługa sprzątania cennik kanap i narożników jest uzależniony od wielkości mebla. Na przykład wypranie kanapy dwuosobowej będzie kosztowało 120zł, a narożnika siedmioosobowego 200zł. W cenę wliczone są również poduszki z kompletu. Wypranie wykładzin i dywanów to koszt od 6 do 7zł za m³.