Close
Wybierz język
Gdańsk Gdańsk
Czechy
Praga Brno
Ukraina
Kijów
Łotwa
Ryga
Białoruś
Mińsk
Słowacja
Bratysława
Stany Zjednoczone
Nowy Jork
+48 732 106 588
Godziny pracy Call center: poniedziałek - sobota, 8:00 - 18:00. Po godzinie 18:00 możesz napisać do nas przez komunikator
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Godziny pracy Call center: poniedziałek - sobota, 8:00 - 18:00. Po godzinie 18:00 możesz napisać do nas przez komunikator
Godziny pracy Call center: poniedziałek - sobota, 8:00 - 18:00. Po godzinie 18:00 możesz napisać do nas przez komunikator
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Czechy
Ukraina
Łotwa
Białoruś
Słowacja
Stany Zjednoczone

Sprzątanie po budowie to kompleksowa usługa sprzątająca od CleanWhale

Sprzątanie pobudowlane od profesjonalnego serwisu sprzątającego CleanWhale to kompleksowe porządkowanie i dokładne czyszczenie całej przestrzeni. Pozbądź się gruzu i szkodliwych odpadków z CleanWhale.

Sprzątanie po budowie - zakres czynności firmy sprzątającej.

W zakresie obowiązków firmy sprzątającej, jeżeli chodzi o sprzątanie po budowie leżą takie czynności jak czyszczenie powierzchni płaskich typu gress, wylewki, usunięcie pyłu, kurzu oraz brudu, który nagromadził się przez budowę, dokładne wyczyszczenie zaschniętej farby czy kleju z powierzchni. Bardzo ważne jest aby sprzątanie pobudowlane było przeprowadzone z niezwykłą dokładnością, ponieważ jak wiadomo, wszelkie zachnięcia, zabrudzenia wynikające z budowy, bardzo ciężko jest usunąć.

Cały pył zgromadzony przez budowę musi zostać usunięty, odpryski tynku, farby itp. często również np. na ramach okiennych - bardzo ciężko jest je zmyć, aby nie wyrządzić szkód, ale bez obaw - nasza firma zajmie się tym profesjonalnie. Jeżeli masz skończoną budowę w Gdańsku i szukasz firmy sprzątającej - mamy coś dla ciebie, sprzątanie pobudowlane Gdańsk, jesteśmy w stanie dojechać do twojej inwestycji w obszarze całego miasta.

Sprzątanie po budowie - ile zajmuje?

Ciężko jest określić ile zajmuje, sprzątanie budynków po budowie lub remoncie, gdyż każde mieszkanie/dom ma inny metraż i inny zakres czynności do wykonania w nim. Stosunkowo sprzątanie pobudowlane trwa ok. jednego dnia, chociaż też zależy ile osób będzie sprzątało dany dom - im więcej osób, tym czas sprzątania będzie krótszy. Jeżeli jednak chcesz podjąć się sprzątania takiego mieszkania po budowie samemu, to przedstawiamy - porady jak sprzątać po remoncie.

Przede wszystkim - najważniejsza rzecz zacznij od dokładnego odkurzenia wszystkich, nawet najmniejszych kątów - kurzu i pyłu po budowie/remoncie jest zawsze bardzo dużo. Gdy już wszystko odkurzone - najlepiej zacząć od najdalszego pomieszczenia, tak aby powoli dochodzić z czystością do drzwi wejściowych. Ważne jest dokładne umycie wszystkich okien - na to zejdzie nam dużo czasu, czasem po remontach zdarzy się, że musimy wyprać jakąś wykładzinę, czy meble typu kanapa.

Ile kosztuje sprzątanie domu po budowie

Stawki rynkowe za sprzątanie domu po budowie rozpoczynają się od 35 zł netto za godzinę, aczkolwiek jest to zależne od miasta, metrażu domu i jeszcze innych tego typu czynników. Ile kosztuje sprzątanie domu po remoncie? Tutaj największe znaczenie ma nadal metraż, aczkolwiek też to, czy mieszkanie jest nieumeblowane - wtedy zapłacisz mniej. Stosunkowo za posprzątanie mieszkania 45 - 50 m2 zapłacisz od 150 do 450zł.

Ważne by pamiętać o tym, że najczęściej sprzątanie po remontach jest znacznie droższe niż rutynowe sprzątanie domu, wynika to z trudności, z jakimi trzeba się borykać po remoncie, ogromna ilość kurzu i pyłu, wszelkiego rodzaju zaschnięcia od farb, tynków. Aby posprzątać dokładnie dom po budowie, należy włożyć w tę pracę naprawdę dużo wysiłku i dokładności. Jeżeli chodzi o naszą firmę - w naszej firmie ceny za sprzątanie są stałe - 6,00zł za m2 i 45,00zł za mycie okna. Sprzątanie po remoncie cennik - ceny bardzo się wahają, jest to zależne od województwa, np. dla dolnośląskiego ceny (netto) wahają się pomiędzy 58,30 - 63,00, dla mazowieckiego 52,00 - 69,30, dla warmińsko - mazurskiego 50,40 - 53,50.

Zamówić sprzątanie po budowie
Oceń ten artykuł
Rate 1
Rate 1
Rate 1
Rate 1
Rate 1
Ostatnie wpisy