Close
Wybierz język
Gdańsk Gdańsk
Ukraina
Kijów
Łotwa
Ryga
Niemcy
Berlin
Białoruś
Mińsk
Czechy
Praga
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Ukraina
Łotwa
Niemcy
Białoruś
Czechy

Sprzątanie domów prywatnych - Cennik

Wybierz częstotliwość sprzątania, aby zobaczyć cenę z uwzględnieniem zniżki
-20%
Raz w tygodniu
-15%
Raz na dwa tygodnie
-10%
Raz w miesiącu
Jednorazowe sprzątanie

Sprzątanie domów - zakres podstawowego pakietu

Sprzątanie domów warto zlecić fachowcom, którzy posiadają w tym zakresie wiedzę i doświadczenie. Możemy postawić na pakiet podstawowy, odznaczający się atrakcyjną ceną. Co wchodzi w zakres pakietu podstawowego Clean Whale? W tym wypadku można liczyć na wiele czynności, takich jak odkurzanie podłogi, dywanów, wykładzin, mycie podłóg, wycieranie kurzu z parapetów, drzwi, mebli, gniazdek, grzejników, czy też wyłączników. Sprzątanie domów Pruszcz Gdański w podstawowym pakiecie jest dobrym wyborem dla każdego, kto gruntowne porządki robi samodzielnie. Możemy liczyć na profesjonalną pomoc specjalistów, którzy korzystają z niezawodnych środków czyszczących i narzędzi. Clean Whale zajmuje się sprzątaniem domów, mieszkań i wielu innych obiektów. Już teraz warto poznać dostępne propozycje.

Sprzątanie domów Pruszcz Gdański - jak sprawdzić dostępne terminy?

Profesjonalne sprzątanie domów prywatnych cieszy się dużą popularnością na rynku. Poszukując takiej oferty, z pewnością zastanawiamy się, jak sprawdzić dostępne terminy ekipy sprzątającej. Na szczęście to zadanie jest bardzo łatwe. Trzeba wejść na stronę firmy Clean Whale, a następnie wybrać interesującą nas usługę. Przechodzimy do tej usługi i już widzimy, jakie terminy są dostępne. Wygodny kalendarz wskazuje zarówno wolne daty, jak i godziny firmy sprzątającej. Jeszcze nigdy zamówienie sprzątania domu nie było tak łatwe i przyjemne. Warto zaznaczyć, że sprzątanie mieszkań i domów odbywa się w terminie dogodnym dla klienta. Nawet tego samego dnia można skorzystać z profesjonalnych usług najwyższej jakości. To spore udogodnienie dla każdego, kto nie ma czasu na samodzielne sprzątanie lub po prostu chce zadbać o uporządkowane otoczenie w swoim domu.

Sprzątanie domów - cena za mycie okien oraz pranie tapicerki

Ile zapłacimy za mycie okien i pranie tapicerki? Sprzątanie domów Trójmiasto stawia na atrakcyjne ceny, które spełnią wymogi każdego odbiorcy. Przykładowo za umycie pięciu okien płacimy 125 złotych. To wskazuje, że koszt umycia jednego okna od wewnątrz wynosi 25 złotych. Usługa tego typu jest bardzo często wybierana, gdyż okna szybko się brudzą, a ich umycie bywa trudne i czasochłonne. W tej sytuacji wybawieniem jest firma sprzątająca. Sprzątanie domów Gdynia to znacznie szerszy zakres usług. Jeśli chodzi o pranie tapicerki, tutaj także mamy przystępne ceny. Ile kosztuje ta usługa? Za wypranie narożnika (4-osobowego) klient płaci 160 złotych. Pranie dywanów kosztuje 7 złotych za metr kwadratowy. Z kolei pranie krzeseł i taboretów będzie nas kosztować 15 złotych. Okazuje się, że wszystko zależy od danych mebli i tapicerki. W przypadku kanap i narożników, pranie poduszek jest wliczone w cenę. Dzięki temu nie trzeba martwić się dodatkowymi wydatkami. Czyszczenie tapicerki pozostawmy specjalistom, którzy bardzo dobrze wiedzą, jak wykonać tę pracę. Stosują specjalne produkty, działające skutecznie i sprawnie. Dzięki temu na długi czas pozbędziemy się kurzu i zabrudzeń z naszych mebli, dywanów, materacy i innych tapicerek.