Close
Wybierz język
Gdańsk Gdańsk
Czechy
Praga Brno
Ukraina
Kijów
Łotwa
Ryga
Białoruś
Mińsk
Słowacja
Bratysława
Stany Zjednoczone
Nowy Jork
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Czechy
Ukraina
Łotwa
Białoruś
Słowacja
Stany Zjednoczone

Sprzątanie domów prywatnych - Cennik

Wybierz częstotliwość sprzątania, aby zobaczyć cenę z uwzględnieniem zniżki
-20%
Raz w tygodniu
-15%
Raz na dwa tygodnie
-10%
Raz w miesiącu
Jednorazowe sprzątanie

Regularne sprzątanie domu — co to znaczy?

Sprzątanie domu to czynność, którą wykonuje każdy z nas. Niezależnie czy mieszkamy w ogromnym, wielorodzinnym domu, czy małej kawalerce — jest to obowiązek, który musimy wykonać. Możemy być pewni, że nieposprzątany dom nie tylko sprawi szybsze zużywanie się wszystkich rodzai powierzchni — podłóg, mebli, szafek itp., ale również będzie miał bardzo negatywny wpływ na nasze zdrowie oraz samopoczucie. Nadmiar drobinek kurzu może prowadzić do chorób układu oddechowego, dlatego sprzątanie domu musimy wykonywać regularnie. Co to jednak znaczy regularnie? Jest to bowiem pojęcie subiektywne i dla różnych osób może oznaczać zupełnie inny okres. Statystycznie najwięcej osób wykonuje szybkie sprzątanie domu raz na tydzień — odkurzanie, mycie podłóg oraz wycieranie kurzy, oraz większe mycie raz na parę miesięcy. Taka regularność pozwala utrzymać mieszkanie w nienagannym stanie oraz zabezpieczyć się przed nadmiernym ścieraniem się powierzchni. Należy pamiętać, że to sami jesteśmy odpowiedzialni za porządek we własnym domu. Zdarzają się jednak sytuacje, że nadmiar obowiązków nie pozwala nam w satysfakcjonujący sposób zadbać o nasz dobytek.

Jak radzić sobie z brakiem czasu na sprzątanie domu?

W zależności od powierzchni domu sprzątanie może zajmować różną ilość czasu. Wielogodzinna praca, częste przebywanie poza domem, wyjazdy, czy po prostu brak sił i chęci — te wszystkie czynniki mogą sprawić, że sprzątanie domu może być bardzo utrudnione lub niemożliwe. Jeśli mieszkamy w wielorodzinnym domu, z pewnością możemy liczyć na pomoc któregoś z domowników, który wyręczyć nas w obowiązkach. Co jednak zrobić, gdy nie ma kto nam pomóc lub mieszkamy sami? Wtedy z pewnością możemy liczyć na pomoc profesjonalnych firm sprzątających. Jedną z takich firm jest Cleanwhale, który od wielu lat działa na terenie całej Polski i wykonuje wszelkiego rodzaju zlecenia porządkowe. Sprzątanie domów prywatnych, biur, czyszczenie dywanów oraz tapicerek — to tylko niektóre z usług, które znajdziesz w ofercie naszej firmy. Istnieje wiele innych opcji, które znajdziesz na naszej stronie internetowej. Sprawdź i dowiedz się, czy usługa, której szukasz, jest dostępna u Ciebie w mieszkaniu.

Cleanwhale — Usługi sprzątania dla Ciebie

Jeśli jesteś osobą zapracowaną, a sprzątanie domu jest dla Ciebie zbyt dużą inwestycją czasową — usługi Cleanwhale to rozwiązanie właśnie dla Ciebie. Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na polskim rynku, a z naszych usług skorzystała niezliczona ilość klientów. Sprzątanie domów wykonujemy na zlecenie klienta indywidualnego. Wystarczy uzupełnić prosty formularz na stronie internetowej. Klient może w dowolny sposób spersonalizować swoje zamówienie i wybrać te usługi, które uważa za niezbędne, by sprzątanie domu uznać za kompletne. Czyszczenie dywanów, pranie tapicerek materacy, mycie okien itp. - to wszystko znajdziesz w naszej ofercie. Jesteśmy godni zaufania — nasza ekipa to przeszkoleni fachowcy, posiadający umiejętności w obsłudze wszelkich sprzętów ułatwiających precyzyjne i dokładne sprzątanie domu. Zaoszczędź swój czas na sprzątanie domu i skorzystaj z naszych usług! Cleanwhale — zamów już dzisiaj i ciesz się czystym i komfortowym mieszkaniem. Cena za sprzątanie domu zależna jest od wielkości mieszkania oraz wybranych usług.