Close
Wybierz język
Gdańsk Gdańsk
Czechy
Praga Brno
Ukraina
Kijów
Łotwa
Ryga
Białoruś
Mińsk
Słowacja
Bratysława
Stany Zjednoczone
Nowy Jork
+48 732 106 588
Godziny pracy Call center: poniedziałek - sobota, 8:00 - 18:00. Po godzinie 18:00 możesz napisać do nas przez komunikator
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Godziny pracy Call center: poniedziałek - sobota, 8:00 - 18:00. Po godzinie 18:00 możesz napisać do nas przez komunikator
Godziny pracy Call center: poniedziałek - sobota, 8:00 - 18:00. Po godzinie 18:00 możesz napisać do nas przez komunikator
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Czechy
Ukraina
Łotwa
Białoruś
Słowacja
Stany Zjednoczone

Sprzątanie po remoncie - Cennik

Ile kosztuje sprzątanie po remoncie?

Remont mieszkania zawsze generuje spory bałagan. W tym wypadku chętnie zamawiane są usługi sprzątania. Jeśli chodzi o sprzątanie po remoncie - cennik jest dokładnie określony na stronie internetowej Clean Whale i zależy od wybranego zakresu prac. Z pewnością każdy zastanawia się nad tym, ile kosztuje sprzątanie domu po remoncie. Przykładowo za sprzątanie mieszkania 50m2 zapłacimy 300 złotych. Przybliżony czas sprzątania w tym wypadku wynosi ok. 5 godzin. Oczywiście każdy sam wybiera daną ofertę.

Faktem jest, że profesjonalne usługi dają wiele korzyści. Nie muszą kosztować wiele, dlatego każdy klient jest zadowolony z oferty. Ostateczna cena zależy od wielkości mieszkania lub domu, preferencji klienta i wybranego rozwiązania. Zazwyczaj koszty oscylują w granicach kilkuset złotych. Jak wiadomo, za sprzątanie małego mieszkania zapłacimy mniej, niż za sprzątanie dużego domu. Fachowa ekipa służy pomocą w wielu sytuacjach.

Sprzątanie po remoncie - dom, a mieszkanie. Jak wahają się koszty?

Sprzątanie po remoncie Gdańsk - cennik to kwestia, która interesuje każdego, kto zamawia tego typu usługi. Pamiętajmy o tym, że koszty nie są wysokie. Za dom z pewnością zapłacimy więcej, gdyż zazwyczaj metraż jest większy. Koszty wahają się w okolicach kilkuset złotych. Najważniejsze jest to, aby klient postawił na rzetelną i sprawdzoną firmę. Specjaliści korzystają z nowoczesnych narzędzi i środków czystości, tak aby spełnić oczekiwania odbiorcy. Z pewnością samodzielne sprzątanie nie jest łatwe, dlatego warto rozważyć skorzystanie z oferty serwisu sprzątającego. Za sprzątanie domu 80m2 zapłacimy 480 złotych. Z kolei za uporządkowanie mieszkania 40m2 zapłacimy 240 złotych.

Jak widać, sprzątanie domu kosztuje nieco więcej, niż mieszkania. W domach metraż jest większy, a ceny są także zależne od wykonywanych prac. Klient sam decyduje, jakie usługi wybierze. Na szczęście oferta jest tak szeroka, że każdy znajdzie coś dla siebie. Zaletą jest to, że nie musimy samodzielnie martwić się o tę kwestię. Ile kosztuje sprzątanie domu po remoncie? Odpowiedzi na to pytanie udzielą fachowcy podczas kontaktu przez telefon, ceny można także sprawdzić na stronie internetowej firmy.

Jakich środków używa się podczas sprzątania po remoncie?

Jakie środki są używane podczas sprzątania po remoncie? W tym wypadku stosuje się specjalistyczne środki czystości, które działają sprawnie i dokładnie. Ekipa pozbywa się wszelkich zabrudzeń po mieszankach budowlanych. Dzięki temu po trudnej pracy można odpocząć, oddając swoje cztery kąty specjalistom. Użytkowane narzędzia i środki wymagają odpowiedniego zabezpieczenia. Personel doskonale wie, jak ochronić skórę przed podrażnieniami i układ oddechowy. Usuwanie pyłu i pozostałości chemicznych nie ma tajemnic dla ekipy sprzątającej.

Ile kosztuje sprzątanie domu po remoncie? Ta kwestia wiąże się z wieloma czynnikami i zależy od oferty firmy. Na przykład za sprzątanie wnętrza o wymiarach 70m2 klient płaci 420 złotych.

Profesjonalne sprzątanie po remoncie ma wiele zalet. Fachowcy korzystają ze sprawdzonych środków, które pozwalają szybko usunąć wszelkie zabrudzenia. Produkty zostały dokładnie przetestowane i pochodzą od znanych producentów. To daje pewność skutecznego działania podczas wykonywania pracy.