Close
Wybierz język
Gdańsk Gdańsk
Czechy
Praga Brno
Ukraina
Kijów
Łotwa
Ryga
Białoruś
Mińsk
Słowacja
Bratysława
Stany Zjednoczone
Nowy Jork
+48 732 106 588
Godziny pracy Call center: poniedziałek - sobota, 8:00 - 18:00. Po godzinie 18:00 możesz napisać do nas przez komunikator
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Godziny pracy Call center: poniedziałek - sobota, 8:00 - 18:00. Po godzinie 18:00 możesz napisać do nas przez komunikator
Godziny pracy Call center: poniedziałek - sobota, 8:00 - 18:00. Po godzinie 18:00 możesz napisać do nas przez komunikator
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Czechy
Ukraina
Łotwa
Białoruś
Słowacja
Stany Zjednoczone

CleanWhale to solidna i profesjonalna firma sprzątająca z pełnym zakresem usług porządkowych

Ekipa CleanWhale to firma sprzątająca, której możesz powierzyć swoje cztery kąty. Sprawdź pełny zakres usług i zadbaj o czystość w swoim domu.

Firma sprzątająca Gdańsk - czym kierować się przy wyborze?

Profesjonalna, rzetelna firma sprzątająca to nieoceniona pomoc przy sprzątaniu mieszkań, domów czy przestrzeni biurowych. Przy wyborze firmy sprzątającej w Gdańsku lub Gdyni, należy zwrócić uwagę na kilka kluczowych czynników:

  • Doświadczenie i referencje - ważne jest, aby wybrać firmę, która posiada odpowiednie doświadczenie i pozytywne opinie od innych klientów.
  • Oferta usług - upewnij się, że firma oferuje usługi, które Cię interesują, takie jak sprzątanie biur, mieszkań czy też mycie okien.
  • Cennik - porównaj cenniki różnych firm, aby znaleźć tę, która oferuje najlepszy stosunek jakości do ceny.
  • Umiejętności pracowników - ważne jest, aby pracownicy firmy byli odpowiednio przeszkoleni i posiadali doświadczenie w sprzątaniu.
  • Jakość sprzętu - upewnij się, że firma posiada nowoczesny sprzęt do sprzątania, co pozwoli na skuteczniejsze i szybsze wykonanie usługi.

Jeśli szukasz, która skutecznie zadba o porządek w Twoim domu - postaw na CleanWhale!

Czy każda firma sprzątająca posiada profesjonalne środki czystości?

Nie każda firma sprzątająca posiada profesjonalne środki czystości. Niektóre przedsiębiorstwa korzystają z takich środków, które są dostępne dla konsumentów w sklepach, co nie gwarantuje takiej samej skuteczności jak profesjonalne środki. Preparaty pochodzące od najlepszych producentów są specjalnie przeznaczone do różnych rodzajów powierzchni i zabrudzeń i zwykle posiadają większą skuteczność niż te dostępne w sklepach. Dlatego przy wyborze firmy sprzątającej, warto zapytać, jakie środki czystości będą używane.

W CleanWhale stosujemy wyłącznie starannie wyselekcjonowane, profesjonalne środki czystości, które w połączeniu z doświadczeniem i kwalifikacjami naszych pracowników, pozwalają nam świadczyć usługi sprzątania na najwyższym poziomie. Dysponujemy również nowoczesnym, niezawodnym sprzętem czyszczącym oraz wieloma praktycznymi akcesoriami, które umożliwiają nam szybkie, skuteczne czyszczenie lokali na terenie Gdańska czy Gdyni.

Firma sprzątająca Gdańsk - koszt sprzątania biur i lokali

Koszt sprzątania biur i lokali w Gdańsku będzie różny w zależności od wielu czynników, takich jak wielkość pomieszczenia, częstotliwość sprzątania, rodzaj usługi. W przypadku sprzątania biur i lokali w CleanWhale oferujemy atrakcyjne pakiety usług, na przykład:

  • sprzątanie jednorazowe,
  • sprzątanie raz w tygodniu,
  • sprzątanie dwa razy w tygodniu,
  • sprzątanie raz w miesiącu.

Ich ceny zwykle zależą od wielkości pomieszczenia i częstotliwości sprzątania. Aby uzyskać orientacyjną wycenę dla konkretnego zlecenia, zachęcamy do skorzystania z naszego kalkulatora/formularza dostępnego na stronie. Po określeniu między innymi powierzchni, przybliżonego czasu sprzątania, wybraniu dodatkowych usług czy terminu, pojawi się orientacyjny koszt. Minimalne zamówienie dla biura wynosi 166.05 złotych.

Zainteresowała Cię oferta firmy sprzątającej CleanWhale i chcesz dowiedzieć się o niej więcej? Serdecznie zachęcamy do kontaktu!

Zamów profesjonalną firmę sprzątającą
Oceń ten artykuł
Rate 1
Rate 1
Rate 1
Rate 1
Rate 1
Ostatnie wpisy