Close
Wybierz język
Gdańsk Gdańsk
Ukraina
Kijów
Łotwa
Ryga
Niemcy
Berlin
Białoruś
Mińsk
Czechy
Praga
Słowacja
Bratysława
+48 732 106 588
Godziny pracy Call center: poniedziałek - sobota, 8:00 - 18:00. Po godzinie 18:00 możesz napisać do nas przez komunikator
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Godziny pracy Call center: poniedziałek - sobota, 8:00 - 18:00. Po godzinie 18:00 możesz napisać do nas przez komunikator
Godziny pracy Call center: poniedziałek - sobota, 8:00 - 18:00. Po godzinie 18:00 możesz napisać do nas przez komunikator
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Ukraina
Łotwa
Niemcy
Białoruś
Czechy
Słowacja

Czy mogę anulować abonament zaraz po pierwszej usłudze?

Nie sporządzamy umów długoterminowych. Przy każdym sprzątaniu podpisujemy umowę na konkretną usługę. Dzięki temu abonament można w dowolnym momencie anulować i szybko odnowić. Cały mechanizm polega na tym, że nie trzeba pamiętać o sprzątaniu i zamawiać usług osobno. Abonament nie jest więc naszym sposobem na zarobienie pieniędzy z góry, a jedynie narzędziem do wygodnej organizacji procesu sprzątania w Twoim mieszkaniu.

Inne często zadawane pytania

Jak to działa? Jak anulować lub wstrzymać abonament?

Możesz pominąć jedno lub więcej sprzątań - anuluj lub przełóż następne zamówienie na swoim koncie lub przez link w wiadomości SMS/e-mail. Twoja zniżka i wybór sprzątającego oraz uwagi zostaną zapisane.

Jak to działa? Jak płacić za abonament?

Nie stosujemy przedpłaty - po zakończeniu sprzątania płatność odbywa się za pośrednictwem terminala lub gotówką. Jeżeli anulujesz sprzątanie w czasie nie mniejszym niż 16 godzin przed zamówieniem, nie nie stracisz rabatu. Abonament możesz odnowić w dowolnym momencie.

Najwygodniejszą opcją opłacania usług jest podpięcie karty bankowej do konta osobistego - nie wykonujesz żadnych dodatkowych czynności, pieniądze są automatycznie pobierane po zrealizowaniu zamówienia.

Jak to działa? Czy można zmienić daty zamówienia?

Tak, wszystkie daty i godziny są elastyczne. Otrzymasz SMS potwierdzający z linkiem do edycji daty, godziny i opcji sprzątania. Jeśli zarezerwowałeś sprzątanie raz w tygodniu, ale przełożyłeś termin i odbędzie się ono za 10 dni, Twoja tygodniowa zniżka nie zmieni się.

Jak to działa? Czy można wybrać jedną osobę sprzątającą?

Tak, zakładamy, że na Twoje sprzątanie zawsze przyjdzie ta sama osoba. Po pierwszym zamówieniu i pozytywnej ocenie wykonawca zostanie automatycznie przydzielony do kolejnego sprzątania. Jeżeli jakość usługi Ci nie odpowiada, wybierzemy inną osobie - oceń i wystaw opinię na Twoim koncie osobistym.

Jak to działa? Co to jest abonament na sprzątanie?

Jeśli potrzebujesz regularnie korzystać z usług sprzątania, możesz wybrać ich częstotliwość podczas składania zamówienia. Na przykład co tydzień, raz na dwa tygodnie itd. Po zakończeniu zlecenia automatycznie utworzymy kolejne w wybranym przez Ciebie okresie. Jeżeli byłeś zadowolony z pracownika realizującego usługę (oceniłeś go na 5), zostanie on przydzielony do kolejnego zlecenia.

Na stronie zamówienia od razu zobaczysz informację o rabacie dla abonamentów na regularne sprzątanie. Po zakończeniu sprzątania otrzymasz SMS-a z datą i godziną kolejnego sprzątania (oraz link do edycji parametrów sprzątania). Wyślemy również przypomnienie o sprzątaniu na 2 dni przed planowanym terminem.

Oprócz SMS-a to samo potwierdzenie otrzymasz mailowo (możesz dodać sprzątanie jako wydarzenie do swojego kalendarza).

Wszystkie zamówione przez Ciebie usługi są dostępne na Twoim koncie osobistym: nie musisz rejestrować każdego osobno - po prostu użyj swojego numeru telefonu, aby się zalogować. W swoim koncie osobistym możesz edytować godzinę i datę sprzątania, przełożyć sprzątanie na inny dzień, wybrać innego sprzątacza, ocenić go lub zostawić komentarz.

Wcześniejsze anulowanie usług nie wpływa na Twoje zniżki za regularność!

Bez robotów i automatycznych odpowiedzi - zadaj pytanie i otrzymaj szybką odpowiedź od człowieka