Close
Wybierz język
Gdańsk Gdańsk
Ukraina
Kijów
Łotwa
Ryga
Niemcy
Berlin
Białoruś
Mińsk
Czechy
Praga
Słowacja
Bratysława
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Ukraina
Łotwa
Niemcy
Białoruś
Czechy
Słowacja

Korporacyjne promokody

Mamy partnerów korporacyjnych, którzy posiadają własne kody promocyjne. Jeśli jesteś pracownikiem firmy, która z nami współpracuje, zapytaj menedżerów o warunki korzystania z kodów promocyjnych. Współpracujemy z firmami, które płacą za sprzątanie swoich pracowników – doprecyzowania wymaga również ewentualna liczba zamówień oraz nabór usług dodatkowych.

Inne często zadawane pytania

Jak to działa? Program poleceń

Wyślij swój osobisty kod polecający. Możesz to zrobić, korzystając z linków udostępnienia w mediach społecznościowych lub komunikatorach, albo po prostu kopiując kod, który znajdziesz w swoim koncie osobistym. Po złożeniu zamówienia za pomocą tego kodu, Ty i nowy klient otrzymacie po 45 zł na swoje konto osobiste. Pieniądze te można przeznaczyć na naszej stronie internetowej na częściowe lub całkowite opłacenie sprzątania. Aby wykorzystać zgromadzone środki, zamówienie będzie musiało zostać złożone z konta osobistego.

Jak to działa? Regularne sprzątanie
Przy regularnym zamówieniu sprzątania otrzymujesz gwarantowaną zniżkę: sprzątanie raz w tygodniu 20%, sprzątanie 2 razy w miesiącu 10%, sprzątanie raz w miesiącu 5%. Możemy wybrać dla Ciebie inną częstotliwość i obliczyć indywidualny rabat.
Jak to działa? Jakie kody promocyjne mogę wykorzystać na sprzątanie?
Mamy kod promocyjny na Twoje pierwsze zamówienie START, z którym otrzymasz 15 procent rabatu. Mamy również promocje sezonowe z różnymi kodami promocyjnymi. Zacznij obserwować nasze media społecznościowe, zostaw swój adres e-mail i otrzymuj informacje o zniżkach. Kod promocyjny należy wpisać w specjalnym polu podczas składania zamówienia na stronie.
Bez robotów i automatycznych odpowiedzi - zadaj pytanie i otrzymaj szybką odpowiedź od człowieka