Close
Wybierz język
Gdańsk Gdańsk
Czechy
Praga Brno
Ukraina
Kijów
Łotwa
Ryga
Białoruś
Mińsk
Słowacja
Bratysława
Stany Zjednoczone
Nowy Jork
+48 732 106 588
Godziny pracy Call center: poniedziałek - sobota, 8:00 - 18:00. Po godzinie 18:00 możesz napisać do nas przez komunikator
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Godziny pracy Call center: poniedziałek - sobota, 8:00 - 18:00. Po godzinie 18:00 możesz napisać do nas przez komunikator
Godziny pracy Call center: poniedziałek - sobota, 8:00 - 18:00. Po godzinie 18:00 możesz napisać do nas przez komunikator
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Czechy
Ukraina
Łotwa
Białoruś
Słowacja
Stany Zjednoczone

Ile kosztuje godzina sprzątania? Sprawdź naszą ofertę

Zastanawiasz się ile kosztuje godzina sprzątania? W CleanWhale dbamy o kieszenie wszystkich naszych klientów. Zamów profesjonalny serwis sprzątający i zadbaj o porządek w swoim domu.

Ile kosztuje godzina sprzątania?

Cena, jaką zapłacimy za sprzątanie naszego mieszkania, zależy od wielu czynników. Jeżeli zależy nam na posprzątaniu mieszkania jednopokojowego, z jedną łazienką oraz kuchnią, raz w tygodniu, wówczas cena wyniesie około 120zł. Czas pracy pracowników wynosi tu 3 godziny. Ile za godzinę sprzątania zapłacimy w tym przypadku? Będzie to około 40zł. Za sprzątanie mieszkania trzypokojowego zapłacimy natomiast około 170zł, a usługa trwała będzie 5 godzin, czyli 34zł za godzinę.

Ile kosztuje godzina sprzątania

To, ile zapłacimy za jedną godzinę sprzątania, będzie więc ściśle uzależniona od tego, na jaką opcję się zdecydujemy. Może wahać się ona od około 30zł, do 40zł w przypadku sprzątania raz w tygodniu i od około 40zł do 50zł, jeśli interesuje nas tylko sprzątanie jednorazowe. Ile więc kosztuje godzina sprzątania? Cena ta zależy od wielu czynników i może wahać się w przedziale 30-50zł. Dodatkowe usługi mogą kosztować od 9zł (np. sprzątanie kuwety), do około 50zł (np. sprzątanie wnętrza szafek kuchennych).

Od czego zależy to, ile kosztuje godzina sprzątania?

Od czego zależy to, ile kosztuje godzina sprzątania? Przede wszystkim ważne jest tutaj, czy wybierzemy sprzątanie jednorazowe, czy regularne, którego cena będzie mniejsza. Ważnym czynnikiem jest również wielkość mieszkania, ilość pokoi oraz łazienek. Na cenę wpływają także dodatkowe opcje, które możemy dodać do standardowej usługi. Może to być na przykład mycie okien, piekarnika, okapu, prasowanie, czy sprzątanie kuwety. Możemy również zdecydować się na dodanie do naszego zamówienia dodatkowych godzin sprzątania. Każda dodatkowa godzina to koszt 45zł.

50zł- tyle zapłacimy, jeżeli zdecydujemy się na jednorazowe sprzątanie mieszkania jednopokojowego, bez dodatkowych opcji. Ile za godzinę sprzątania mieszkania trzypokojowego? Będzie to koszt około 42zł. Ile kosztuje godzina sprzątania, gdy zdecydujemy się na regularną usługę raz w miesiącu? W przypadku jednopokojowego mieszkania wyniesie to około 45zł, a trzypokojowego około 40zł. Cena za jedną godzinę sprzątania mieszkania będzie jeszcze mniejsza, jeżeli wybierzemy opcję sprzątania raz na dwa tygodnie lub raz w tygodniu. Warto jest więc zdecydować się na opcję regularnego sprzątania.

Ile kosztuje godzina sprzątania domu, a ile małego mieszkania?

Cena za godzinę sprzątania domu, a małego mieszkania różnią się. To, ile kosztuje godzina sprzątania domu, zależy od ilości pokoi oraz łazienek. Za godzinę sprzątania domu z jednym pokojem, kuchnią oraz łazienką, zapłacimy około 49zł. Cena będzie niższa, jeżeli zamiast kuchni w domu znajduje się aneks kuchenny. Za taką samą ilość pomieszczeń, w przypadku mieszkania zapłacimy około 50zł. Ile za sprzątanie zapłacimy, kiedy dom posiada 3 pokoje oraz dwie łazienki? Za godzinę cena wyniesie około 50zł.

To, ile kosztuje godzina sprzątania domu a mieszkania, zależy ściśle od ilości pokoi oraz dodatkowych usług, jednak ceny te nie różnią się bardzo od siebie. Sprzątanie domu trwa jednak dłużej niż sprzątanie mieszkania, dodatkowy czas zatem podniesie koszt całej usługi.