Close
Wybierz język
Gdańsk Gdańsk
Czechy
Praga Brno
Ukraina
Kijów
Łotwa
Ryga
Białoruś
Mińsk
Słowacja
Bratysława
Stany Zjednoczone
Nowy Jork
+48 732 106 588
Godziny pracy Call center: poniedziałek - sobota, 8:00 - 18:00. Po godzinie 18:00 możesz napisać do nas przez komunikator
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Godziny pracy Call center: poniedziałek - sobota, 8:00 - 18:00. Po godzinie 18:00 możesz napisać do nas przez komunikator
Godziny pracy Call center: poniedziałek - sobota, 8:00 - 18:00. Po godzinie 18:00 możesz napisać do nas przez komunikator
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Czechy
Ukraina
Łotwa
Białoruś
Słowacja
Stany Zjednoczone

Jaka jest cena sprzątania mieszkania przez profesjonalną firmę? Poznaj cennik CleanWhale

CleanWhale zawsze stawia klientów na pierwszym miejscu, dlatego cena sprzątania za m2 jest dostosowana do każdego portfela. Sprawdź nasze pakiety i skontaktuj się z nami.

Ile kosztuje posprzątanie domu przez firmę sprzątającą?

Sprzątanie domu jest dla wielu udręką, dlatego korzystają z usług firm sprzątających. Korzystanie z usług firm sprzątających pozwala zaoszczędzić czas, a także zapewnia profesjonalne, dokładne wyczyszczenie każdej powierzchni w domu. Ile kosztuje posprzątanie domu przez firmę oraz w jaki sposób naliczane są ceny?

Cena sprzątania mieszkania - jak jest wyliczana?

Cena sprzątania mieszkania różni się w zależności od wielu czynników. Głównym z nich jest miejscowość - w większych miastach takie usługi mogą być nieco droższe. Kluczowym aspektem dla ceny za usługę sprzątania domu jest również sposób, w jaki zostanie ona wyliczona. Cena sprzątania mieszkania może być wyliczana, ze względu na:

  • czas pracy,
  • powierzchnię, jaką należy posprzątać.

To, która opcja wychodzi korzystniej, zależy od domu. W przypadku dużych domów korzystniejsze może okazać się wybranie naliczania kosztów za godzinę. W przypadku małych domów często bardziej opłaca się naliczanie kosztów za metr kwadratowy.

Cena sprzątania za m2 - kiedy wychodzi najkorzystniej?

Cena sprzątania za m2 jest wyliczana na podstawie powierzchni mieszkania. Ten rodzaj naliczania opłat zazwyczaj najbardziej opłaca się przy mieszkaniach o małej powierzchni. Cena sprzątania za m2 jest również bardzo łatwa do obliczenia samemu - wystarczy pomnożyć ilość metrów kwadratowych, jaką liczy nasze mieszkanie, przez cenę za metr kwadratowy.

Na naszej stronie jest możliwość dodania dodatkowych zadań, takich jak posprzątanie kuwety, sprzątanie balkonu, czyszczenie lodówki, umycie okien od zewnątrz, sprzątanie wnętrza szafek kuchennych, piekarnika, mycie okapu, mikrofalówki, a także prasowanie, czy porządkowanie i czyszczenie wnętrza szafy. Takich usług nie obejmuje cena naliczana przez ilość metrów kwadratowych.

Sprzątanie domu - cena za godzinę.

Sprzątanie domu - cena za godzinę różni się od tego, czy zostanie zamówione jednorazowe sprzątanie, czy będzie to comiesięczna lub cotygodniowa usługa. Im więcej razy w miesiącu zostanie zamówione sprzątanie domu - cena za godzinę będzie niższa.

Cena ulegnie również zmianie w zależności od tego, jak długo zajmie posprzątanie mieszkania. W przypadku zamówienia cotygodniowej usługi, jaką jest sprzątanie domu - cena za godzinę, przy 3 godzinach to 119,92 zł, co daje 39,97 zł za godzinę. Przy 4 godzinach jest to 143,92 zł, co przekłada się na 35,98 zł za jedną godzinę. Natomiast w przypadku, gdy sprzątanie zajmie 5 godzin - cena za godzinę wyniesie 33,68 zł.

Cena sprzątania mieszkania - kiedy jest najkorzystniejsza?

Cena za usługę posprzątania mieszkania może się różnić, ze względu na wiele czynników. Aby była ona najkorzystniejsza, najlepiej jest zamówić sprzątanie raz w tygodniu. Jest to optymalna ilość, ponieważ mieszkanie przeważnie brudzi się właśnie w tydzień od ostatniego posprzątania. Ponadto w takim modelu, cena będzie najniższa. Aby wybrać najkorzystniejszą opcję, należy sprawdzić, która wyjdzie taniej - cena sprzątania za m2, czy sprzątanie domu - cena za godzinę.

Zamówić sprzątanie
Oceń ten artykuł
Rate 1
Rate 1
Rate 1
Rate 1
Rate 1
Ostatnie wpisy