Close
Wybierz język
Gdańsk Gdańsk
Czechy
Praga Brno
Ukraina
Kijów
Łotwa
Ryga
Białoruś
Mińsk
Słowacja
Bratysława
Stany Zjednoczone
Nowy Jork
+48 732 106 588
Godziny pracy Call center: poniedziałek - sobota, 8:00 - 18:00. Po godzinie 18:00 możesz napisać do nas przez komunikator
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Godziny pracy Call center: poniedziałek - sobota, 8:00 - 18:00. Po godzinie 18:00 możesz napisać do nas przez komunikator
Godziny pracy Call center: poniedziałek - sobota, 8:00 - 18:00. Po godzinie 18:00 możesz napisać do nas przez komunikator
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Czechy
Ukraina
Łotwa
Białoruś
Słowacja
Stany Zjednoczone

Kompleksowa i profesjonalna usługa pranie dywanów Gdańsk - zaufaj CleanWhale

Własnoręczne pranie dywanów może przynieść więcej szkód niż pożytku. Poznaj proste i sprawdzone sposoby na odświeżenie i prawidłowe dbanie o dywany w domu.

Ile trwa pranie dywanów na miejscu?

Jeżeli dywan leży już od jakiegoś czasu na przykład w salonie lub w sypialni, to naturalnym jest, że mógł ulec zabrudzeniu. Samo odkurzanie może być nie wystarczającym zabiegiem pielęgnacyjnym. Oczywiście dobrej jakości odkurzacz poradzi sobie z wyciągnięciem śmieci nawet z wykładzin z długim włosiem, ale specjalistyczne pranie dywanów przywróci im pierwotny blask, puszystość i elastyczność. Ile zatem trwa pranie dywanów na miejscu? W dużej mierze wszystko zależy od tego czy klient zdecyduje się na pranie całego dywanu, czy może będzie chciał tylko usunąć kilka plam. Jeżeli wykładzina ma spore wymiary, jeśli jest mocno zabrudzona, to fachowcy na pranie dywanów Gdańsk mogą poświęcić nawet kilka godzin.

Praca przebiega bowiem w kilku etapach. Na początku należy dokładnie przyjrzeć się dywanom, sprawdzić z jakich materiałów zostały uszyte i dobrać do nich odpowiednie środki czystości. Następnie trzeba dywan porządnie odkurzyć i skupić się na doczyszczeniu największych zabrudzeń. Ostatnim krokiem jest już pranie przy pomocy specjalistycznego odkurzacza. Z uwagi na to, że prace wykonywane są na mokro, poleca się pranie dywanów Gdynia w okresie wiosenno-letnim.

Pranie dywanów Gdańsk- ceny za pranie dywanów i wykładzin

Jeżeli chodzi o pranie dywanów Gdańsk wykonywane przez fachowców, to wiele osób zastanawia się nad tym, jaki jest koszt takiej usługi. Oczywiście dużo zależy od tego z jak dużym dywanem mamy do czynienia. Równie ważnie jest także to, z jakiego materiału uszyty jest dywan. Jeśli mamy wykładzinę z naturalnej wełny lub jeżeli posiadamy prawdziwy dywan z jedwabiu, to usunięcie plam i dużych zabrudzeń wymaga zastosowania specjalistycznych i delikatnych środków, które nie uszkodzą struktury włosia.

Z kolei dywan ze sztucznych materiałów można swobodnie prać za pomocą klasycznych środków piorących i z udziałem specjalnego odkurzacza. Warto wspomnieć, że koszt za taką usługę wyniesie około 6 złotych za metr kwadratowy. Jak widać z powyższego przykładu, pranie dywanów cennik wcale nie musi być wygórowany.

Pranie dywanów Gdynia- jak zamówić?

Skoro wiadomo już, że tego typu usługi nie wiążą się z ogromnymi kosztami, to teraz warto zastanowić się nad tym, jak zamówić pranie dywanów Sopot? Opcji jest kilka. Przede wszystkim można skorzystać z podanego na stronie internetowej telefonu. Można również skontaktować się z działem obsługi klienta za pomocą dobrze wszystkim znanych komunikatorów typu Messenger. Można także wejść na stronę i wejść na stronę i tam zamówić pranie dywanów Gdańsk. Cały proces składa się z kilku kroków i jest bardzo prosty. Jeśli klient po raz kolejny korzysta z danej usługi, to sam może wybrać ekipę, która do niego przyjedzie. Z kolei przy pierwszym zamówieniu na klientów czeka korzystny rabat.

W ramach podsumowania warto dodać, że pranie dywanów jest usługą niezwykle powszechną i chętnie wybieraną zarówno przez osoby prywatne, jak i przez firmy. Dzięki tej opcji nie trzeba się o nic martwić. Wystarczy jeden telefon, a wyspecjalizowany pracownik zjawi się w umówionym miejscu i doczyści dywan z plam różnego pochodzenia.

Zamówić pranie dywanów
Oceń ten artykuł
Rate 1
Rate 1
Rate 1
Rate 1
Rate 1
Ostatnie wpisy