Close
Wybierz język
Gdańsk Gdańsk
Czechy
Praga Brno
Ukraina
Kijów
Łotwa
Ryga
Białoruś
Mińsk
Słowacja
Bratysława
Stany Zjednoczone
Nowy Jork
+48 732 106 588
Godziny pracy Call center: poniedziałek - sobota, 8:00 - 18:00. Po godzinie 18:00 możesz napisać do nas przez komunikator
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Godziny pracy Call center: poniedziałek - sobota, 8:00 - 18:00. Po godzinie 18:00 możesz napisać do nas przez komunikator
Godziny pracy Call center: poniedziałek - sobota, 8:00 - 18:00. Po godzinie 18:00 możesz napisać do nas przez komunikator
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Czechy
Ukraina
Łotwa
Białoruś
Słowacja
Stany Zjednoczone

Sprzątanie po zgonach - dyskretne i profesjonalne usługi sprzątające od CleanWhale

Jako profesjonaliści stale poszerzamy zakres naszych usług reagując na potrzeby odbiorców. Sprzątanie po zgonach od CleanWhale pozwoli Ci się skupić na tym, co naprawdę ważne.

Sprzątanie po zgonach - zakres czynności

Sprzątanie po zgonach obejmuje czynności takie jak dezynfekcja, odkażanie i sprzątanie miejsc śmierci, a także oczyszczanie mieszkań i domów, w których ujawniono zwłoki w stanie rozkładu na skutek zdarzeń takich jak zgon naturalny, samobójstwo, zabójstwo, zdarzenia losowe czy wypadki. Zakres usług może różnić się w zależności od poziomu skażenia pomieszczeń oraz ilości zabrudzeń. Sprzątanie po zmarłych musi odbywać się z użyciem skutecznych środków dezynfekujących, np. granulatu w proszku czy urządzeń do czyszczenia i dezynfekcji suchym lodem.

Odpady biologiczne powinny zostać wywiezione w przeznaczonych do tego opakowaniach, z wykorzystaniem specjalistycznego pojazdu. Ciało podczas rozkładu wydziela trujące toksyny – to więcej niż 30 związków chemicznych, które są niebezpieczne dla osób w ich pobliżu. Właśnie dlatego pomieszczenie, w którym znajdowało się ciało, nie może być użytkowane przed profesjonalnym sprzątaniem. Sprzątanie po zgonach obejmuje również usunięcie nieprzyjemnych zapachów z wnętrza.

Kto może wykonywać sprzątanie po zgonach?

Sprzątanie po zmarłych na własną rękę jest nie tylko czasochłonne, ale przede wszystkim nieefektywne. Nikt nie posiada w domu specjalistycznych środków, które umożliwiają skuteczne oczyszczenie i zdezynfekowanie pomieszczenia, w którym znajdowało się ciało. Właśnie dlatego tymi czynnościami zajmują się profesjonalne firmy sprzątające. Sprzątanie po zgonach Gdańsk to usługa wykonywana przez fachową ekipę mogącą pochwalić się dużym doświadczeniem w tym zakresie. Specjaliści wykorzystują specjalne, silne środki do dezynfekcji, dzięki którym wnętrze jest z powrotem zdatne do użytku, wolne od szkodliwych substancji i przykrych zapachów.

Sprzątanie po zgonach musi odbywać się zgodnie z obowiązującymi procedurami i normami prawa. Ponadto profesjonaliści dysponują odpowiednimi środkami transportu, dzięki którym mogą wywozić odpady niebezpieczne. Firmy specjalizujące się w czyszczeniu budynków po zgonach oferują kompleksowe usługi, dlatego wato zdecydować się na skorzystanie z nich. To pewność, że pomieszczenia zostaną prawidłowo posprzątane i odkażone, dzięki czemu będzie można z nich korzystać ponownie bez obaw.

Sprzątanie po zgonach – cennik

Jeśli chodzi o sprzątanie po zgonach, cennik może być różny w zależności od oferty konkretnej firmy i zakresu usług. Często ostateczna cena za sprzątanie po zgonach ustalana jest indywidualnie z każdym klientem. Na ogół zamawiając usługę klasycznego sprzątania jednego pomieszczenia w mieszkaniu należy liczyć się z wydatkiem od 700-800 zł.

Dodatkowe koszty mogą być związane np. z usługą ozonowania pomieszczenia, która umożliwia pozbycie się nieprzyjemnych zapachów, zwalczenie wirusów, bakterii i grzybów. To koszt około 150 zł za godzinę pracy fachowców. Najlepiej jest więc skontaktować się z firmą oferującą sprzątanie po zmarłych, by uzyskać szczegółowe informacje i otrzymać dokładną wycenę. Wiele zależy też od stopnia rozkładu zwłok, rodzaju zdarzenia, metrażu mieszkania oraz ilości i gabarytów śmieci.

Zamówić sprzątanie
Oceń ten artykuł
Rate 1
Rate 1
Rate 1
Rate 1
Rate 1
Ostatnie wpisy