Close
Wybierz język
Gdańsk Gdańsk
Ukraina
Kijów
Łotwa
Ryga
Niemcy
Berlin
Białoruś
Mińsk
Czechy
Praga
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Ukraina
Łotwa
Niemcy
Białoruś
Czechy

Sprzątanie Gdynia raz w tygodniu - postaw na ekspertów w tej dziedzinie i zaufaj CleanWhale

-
1 pokój
+
-
1 łazienka
+
Policz koszty
Stała cena
Stała cena
Cena za sprzątanie zależy od ilości pokojów, a nie od wielkości mieszkania
Kartą lub gotówką
Kartą lub gotówką
Sam wybierasz, jak zapłacić – kartą czy gotówką
Nasze usługi są ubezpieczone
Nasze usługi są ubezpieczone

Płatność dopiero po sprzątaniu

from 7:00 to 22:00

Wszystko jest gotowe na sprzątanie
Wszystko jest gotowe na sprzątanie
Do każdego zamówienia mamy niezbędne środki czystości oraz sprzęt
Ile kosztuje sprzątanie mieszkania?
Wybierz częstotliwość sprzątania, aby zobaczyć cenę z uwzględnieniem zniżki
-20%
Raz w tygodniu
-15%
Raz na dwa tygodnie
-10%
Raz w miesiącu
Jednorazowe sprzątanie

Dokładne sprzątanie mieszkań tylko z profesjonalną ekipą od CleanWhale

Samodzielne sprzątanie mieszkania to wciąż dla wielu osób ogromne wyzwanie. W końcu trudno zorganizować wolną chwilę, podczas gdy większość z nas musi mierzyć się z codziennymi obowiązkami, mnóstwem spraw do załatwienia, a także pracowniczych zadań do zrealizowania. Po dniu pełnym wyzwań trudno poświęcić wolną chwilę na porządkowanie własnych czterech kątów, zwłaszcza gdy potrzeba relaksu i odpoczynku jest niezaspokojona. W takich sytuacjach warto rozważyć stałą współpracę z profesjonalną firmą sprzątającą, która kompleksowo zadba o każdy detal w Twoim własnym domu lub mieszkaniu. Profesjonalna ekipa sprzątająca od CleanWhale z pełnym zaangażowaniem i pasją do pracy uporządkuje wszelką przestrzeń, niezależnie od stopnia bałaganu i powierzchni lokum. Dzięki współpracy z CleanWhale zaoszczędzisz nie tylko bezcenny czas, ale również zapewnisz sobie komfortowy wypoczynek w nieskazitelnie czystej przestrzeni. Poznaj usługę sprzątanie mieszkań z CleanWhale i powierz swój dom w odpowiednie ręce.

Własnoręczne sprzątanie mieszkania krok po kroku

Pomimo tego, że sprzątanie mieszkań dla wielu z nas to trudne zadanie, nie jest niemożliwe do zrealizowania. Wystarczy dobra organizacja i ustalenie własnego planu działania, a mieszkanie będzie sprawnie i efektywnie posprzątane. Na początku zorganizuj potrzebne środki czystości oraz narzędzia lub akcesoria, które przydadzą się do czyszczenia wszelkiego rodzaju powierzchni. Zaopatrz się w niezbędne ściereczki z mikrofibry, gąbki i zmywaki kuchenne. Następnie przejrzyj szafkę ze środkami czystości i dokup niezbędne preparaty lub wykonaj je samodzielnie. Do niezastąpionych produktów, które skutecznie czyszczą i dezynfekują powierzchnie, a w dodatku są w 100% naturalne, należy ocet, kwasek cytrynowy, soda oczyszczona i… woda. Połączenie octu i wody w stosunku 1:1 to doskonały preparat dezynfekujący, kwasek cytrynowy pozbędzie się każdego kamienia z czajnika, a pasta z sody oczyszczonej i wody upora się nawet z najtrudniejszymi do usunięcia plamami. Z takim wyposażeniem sprzątanie już nigdy nie będzie straszne.

Sprzątanie Gdynia — postaw na CleanWhale

Wykwalifikowana ekipa sprzątająca od CleanWhale to ludzie, którzy do każdego zlecenia zawsze podchodzą z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Jako pionier na rynku, CleanWhale zawsze dba o wszelkie oczekiwania i potrzeby wszystkich klientów, stawiając ich na pierwszym miejscu każdej umowy. Usługi sprzątanie Gdynia są skierowane do wszystkich osób, które chcą zdjąć z siebie przykre obowiązki porządkowania i zaoszczędzić cenny czas. Dzięki atrakcyjnym i konkurencyjnym cenom na rynku każdy może pozwolić sobie na skorzystanie z usług bogatej oferty sprzątającej od CleanWhale. Wyłącznie pozytywne opinie o naszym serwisie, tysiące zadowolonych klientów, a także setki stałych współprac to najlepsze dowody na to, że CleanWhale to firma godna zaufania. Poznaj pełny zakres usług na stronie internetowej i złóż swoje pierwsze zamówienie na wybrany serwis. Powierz sprzątanie swojego domu profesjonalistom.